Produkty

POMPY GŁEBINOWE IBO ITALY

Pod koniec 2015 roku firma Dambat będąca właściciel marki IBO podpisała umowę o wyłącznej współpracy na terenie Polski z włoską fabryką pomp będącą właścielem marki f.el.som. Na początku roku 2016 firma Dambat wprowadziła nową markę pomp i silników głębinowych IBO Italy. Wszystkie produkty marki IBO Italy są w 100% produkowane we Włoszech.

POMPY GŁEBINOWE IBO

DAMBAT to nowoczesna i prężnie działająca firma, której głównym fundamentem działalności jest produkcja, import, eksport i dystrybucja wysokiej klasy pomp w rozmaitym wydaniu. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują pompy głębinowe. Swoim Klientom oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, wszechstronne i niezawodne produkty, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w domach jednorodzinnych, jak również mniejszych i większych gospodarstwach rolnych.

Pompa głębinowa

Dostępne u nas urządzenia wyróżniają się niezwykłą trwałością, solidnością i starannością wykonania, a także funkcjonalnością i niezawodnością w działaniu. Oferowane przez nas pompy głębinowe są idealnie dopasowane do potrzeb współczesnego użytkownika. Gwarantujemy, że nasze urządzenia zapewnią Państwu bezawaryjną pracę przez naprawdę długi czas. Zapraszamy!

pompa głębinowa4FP -IBO ITALY POMPY GŁĘBINOWE

pompy głębinowe2"STING-0,37

2,5" POMPY GŁĘBINOWE 2,5STm


3"POMPY GŁĘBINOWE 3"STm
do 100l/min

3" POMPY GŁĘBINOWE 3sd


3" POMPY GŁĘBINOWE 3ti

3" POMPY GŁĘBINOWE SQIBO

3,5" POMPY GŁĘBINOWE 3,5SDm
3,5SCM

3,5" POMPA GŁĘBINOWA SCR

4" POMPY PERYFERALNE 4SKM

4" POMPY ANTYPIASKOWE 4SD, 4SDm

4" POMPY GŁĘBINOWE 4SP

6" POMPY GŁĘBINOWE 6SD

POMPA MEMBRANOWA VM60-3

POMPA GŁĘBINOWA OLA60/60